LightAir CellFlow Mini Hava Temizleme Cihazı

1,349.00 TL

Havanızı yatak odası veya çocuk odası gibi daha küçük alanlarda zararlı partiküllerden mükemmel bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır.⠀
Çok düşük ses seviyesiyle, 20 m2’ye kadar olan alanları temizler.⠀
CellFlow Hava Temizleme Cihazı, iyonlaşma teknolojisi ve benzersiz Eko Hassas Filtresi ile en yaygın zararlı parçacıklardan kaynaklanan kirli havayı verimli bir şekilde temizler. İyonizasyon, Eko Hassas Filtre pozitif yüklü iken, havadaki partikülleri negatif yüklü yaptığımız anlamına gelir. Bu şekilde partiküller, bir mıknatısın çalışmasıyla aynı şekilde filtreye takılır. Eko Filtre ayrıca, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve filtre ömrü 18 aydır.⠀
CellFlow teknolojimiz, havanızı PM0.1’e kadar trafik kirliliği, küf, duman, ince toz, virüs, evcil hayvan alerjenleri ve benzeri kirleticilerin % 99,99’undan etkili bir şekilde temizler.

 

CellFlow Mini Hava Temizleme Cihazı

CellFlow Mini en son yenilikçi çözümümüzdür. Havanızı yatak odası veya çocuk odası gibi daha küçük bir odada bulunan en yaygın zararlı partiküllerden mükemmel bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. CellFlow Mini, evinize kolay yerleştirmek için kompakt bir tasarıma sahiptir ve seyahat ederken yanınızda taşıyabilecek kadar küçüktür.

Çok düşük desibel ses seviyesiyle birleştiğinde, CellFlow Mini, nerede olursanız olun, kirleticilerden arınmış mükemmel bir gece uykusu çekmenizi sağlar. 20 m2’ye (215 feet kare) kadar olan alanları temizler.

CellFlow Hava Temizleme Cihazı, iyonlaşma teknolojisi ve benzersiz Eko Hassas Filtresi ile en yaygın zararlı parçacıklardan kaynaklanan kirli havayı verimli bir şekilde temizler. İyonizasyon, Eko Hassas Filtre pozitif yüklü iken, havadaki partikülleri negatif yüklü yaptığımız anlamına gelir. Bu şekilde partiküller, bir mıknatısın çalışmasıyla aynı şekilde filtreye takılır. Eco Precision Filter ayrıca, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve geleneksel filtrelerden üç kat daha uzun ömürlüdür.

Geleneksel hava temizleme çözümleri yalnızca PM0.3’ten daha büyük partikülleri ele alır ve iç mekan havasındaki en tehlikeli partiküller ile baş edemez, bu nedenle zararlı iç mekan hava kirliliğinin sadece% 10’unu ele alır. CellFlow teknolojimiz, havanızı PM0.1’e kadar trafik kirliliği, küf, duman, ince toz, virüs, evcil hayvan alerjenleri ve daha fazlası gibi kirleticilerin% 99,99’undan etkili bir şekilde temizler. 

Özellikler


Boyutlar 21 x 9,3 x 21,8 cm
Ağırlık1.2 Kg (Adaptör Hariç)
Oda Etki Alanı: 20 mYaklaşık
Ses Seviyesi: 20-38 dBA
Enerji Tüketimi: 1.6W – 3W
Ozan Seviyesi0 ppm, Ölçülebilir değildir. (Test edilen ölçüm cihazları 0.002 ppm’e kadar ölçebilmektedir.)
SertifikalarEMC (Electromagnetic Quality) CE, ETL (US), GS, S, BSMI, CQC
Parçacık AzaltmaHavanızı PM0.1’e kadar trafik kirliliği, küf, duman, ince toz, virüs, evcil hayvan alerjenleri ve daha fazlası gibi kirleticilerin% 99,99’undan etkili bir şekilde temizler.
 Diğer Özellikler:2 Kademeli Fan Seviyesi
Share:
العربيةEnglishTürkçe