LightAir IonFlow Signature Hava Temizleme Cihazı

4,275.00 TL

İsveçli mühendisler tarafından tasarlanmıştır. Dünyanın en sessiz ve en az enerji tüketen filtresiz hava temizleme cihazı

semboller

Virüs, küf, allerjenler ve zararlı parçacıklara elveda deyin. Signature, ses çıkarmaksızın onlarla ilgilenir. Signature doğal bir kızıl rengi ve her ev ortamına güzel uyum sağlayan ahşap görünümlü yapısıyla sofistike bir tasarıma sahiptir. Bilimsel olarak test edilmiş ve hava yoluyla bulaşan virüsün yayılmasını önlemek için onaylanmıştır.

Havada asılı kalan virüslerin %97 ‘sinden fazlasını etkisiz hale getirir! Virüsler genellikle damlacık dediğimiz hapşırık, öksürme ve konuşma gibi durumlar sonrasında etrafa yayılır ve havada uzun süre asılı kalır. LightAir IonFlow teknolojisi sayesinde ortama yayılan negatif iyonlar havada asılı kalmış virüslere tutunarak onları etkisiz hale getirir ve üzerindeki pozitif parçacık toplama aracının üzerine çeker. ⠀
İşte bu; LightAir IonFlow hava temizleme cihazının, sizin ve ailenizin veya iş arkadaşlarınızın hastalanma riskini önleyeceği veya en aza indireceği anlamına gelir.

Özellikler


Boyutlar : 19cm X 66 cm
Ağırlık2.8 Kg (Adaptör Hariç)
Oda Etki Alanı50 mYaklaşık
Ses Seviyesi: Arka plan gürültüsü dahil 21 Desibel
Enerji Tüketimi: Saatte Ort. 5W
Ozan Seviyesi0 ppm, Ölçülebilir değildir. (Test edilen ölçüm cihazları 0.002 ppm’e kadar ölçebilmektedir.)
SertifikalarEMC (Electromagnetic Quality) CE, ETL (US), GS, S, BSMI, CQC
Parçacık AzaltmaParçacıkları (0.01-1.0 μm boyutunda) etkin bir şekilde temizler. Özellikle en küçük ve en tehlikeli parçacıkları (0,1 μm’nin altındaki ultra-ince parçacıkları) ortadan kaldırmakla birlikte, makul bir oranda daha büyük parçacıkları (1.0-25.0 μm) da temizler.
Negatif İyon Etkisi: 1 cm uzaklıkta 19.000.000 / cm3 negatif iyon. 1m uzaklıkta 250.000 / cmnegatif iyon üretimi vardır.

 

Share:
العربيةEnglishTürkçe