Hafifol ekibi olarak, geçtiğimiz aylar içerisinde sizlerden sıklıkla gelen soruları derleyerek, cevaplara daha hızlı ulaşmanızı istedik. Sorunuzun cevabına ulaşamazsanız, iletişim sayfamızda bulunan bilgiler aracılığı ile bizlere ulaşabilir, aklınıza takılan her konuda yardım alabilirsiniz.

Öncelikle sizden herhangi bir rahatsızlığınız yada kullandığınız bir ilaç olması durumunda biyokimya ve hormon tahlili istiyoruz. Sonuçlarınıza göre uygun olan paketi beraber seçiyor ve günlük 3 ana 2 ara öğün yemeğinizi her gün sabah 06:30-09:30 saatleri arasında adresinize ulaştırıyoruz. Aylık olarak kilo takibinizi yapıyor ve raporluyoruz. 7/24 Yaşam Koçluğu ve ihtiyaç duyduğunuz taktirde psikolojik destekte sağlamaktayız.

Evet, mümkün. Yemekten hoşlanmadığınız, sevmediğiniz veya alerjiniz olan besinleri; sizin için hazırlanan listemizden çıkararak, aynı besin değerine sahip, farklı lezzetler ilave edebiliriz.

Evet, ısınmayı gerektiren tüm yiyecek ve içecekleri mikrodalga fırın ile ısıtabilirsiniz. Yiyecek – İçecek kaplarımız, mikrodalga fırınlarda sorunsuzca  kullanılabilmektedir.

Kredi Kartınız ile tek çekim olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. (Gıda alışverişlerinde taksit yapılamamaktadır.)

Evet, adresinizde bulunmadığınız günlerde paket teslimatlarınızı erteleyebilirsiniz. Teslimat/Üretim yapılmaması için 48 saat önceden haber vermeniz yeterlidir. Paket süre bitiminizi takip eden günlerde, ertelenen paketlerin teslimatları yapılmaya devam edecektir. Yani 30 paket siparişi verdiyseniz toplamda 30 paket teslim alırsınız.

Hayır, teslimatlar için herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Evet, istediğiniz zaman paketinizi dondurabilir ve 6 ay içerisinde tekrar kullanabilirsiniz.

Bizlere en hızlı, iletişim bölümünde bulunan bilgiler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İletişim Formu aracılığı ile veya direkt gönderdiğiniz e-postalar, mesai saatleri içerisinde ortalama 1 – 2 saat gecikmeli olarak yanıtlanabilmektedir.

Hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında, dilediğiniz konuda arayabilir, ofisimizi ziyaret edebilir ve/ya e-posta gönderebilirsiniz.