SIKÇA SORULAN SORULAR

Öncelikle birlikte paketiniz seçiyoruz. Herhangi bir rahatsızlığınız yada kullandığınız bir ilaç olması durumunda ise biyokimya ve hormon tahlili istiyoruz. Günlük 3 ana 2 ara öğün yemeğinizi her gün sabah 06:30-09:30 saatleri arasında adresinize ulaştırıyoruz. Kişiye özel paketimizde aylık olarak kilo takibinizi yapıyor ve raporluyoruz, Yaşam Koçluğu ve ihtiyaç duyduğunuz taktirde psikolojik destekte sağlayabilmekteyiz.

  • Öncelikle işimizi severek yapıyoruz.
  • Organik ürünler kullanıyoruz.
  • Kendi mutfağımızda üretiyoruz.
  • Standart kalori ile çalışmıyoruz.
  • Soğuk zinciri koruyoruz.
  • Ücretsiz teslim ediyoruz.
  • Kişiye özel üretim yapabiliyoruz.
  • %99 müsteri memnuniyeti

Ayrıca Hafifol’da transyağ, renklendirici, glikoz şurubu, koruyucu, kıvam arttırıcı, margarin gibi katkı maddeleri ve kimsallara yer yoktur.
Detaylar için NEDEN HAFİFOL sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Evet, mümkün. Yemekten hoşlanmadığınız, sevmediğiniz veya alerjiniz olan besinleri; sizin için hazırlanan listemizden çıkararak, aynı besin değerine sahip, farklı lezzetler ilave edebiliriz. Özel bir listeniz var ise de [email protected] adresine göndererek teklif alabilirsiniz.

Bazı paketlerimizde standart bir kalori miktarı bulunmamaktadır. Sebebi ise Kalori ihtiyacınız Sipariş formuna girdiğiniz boy, kilo, yaş, cinsiyet gibi kriterlere göre belirlenir ve diyet programınızın gidişatına göre program kalori miktarınız azaltılıp arttırılarak veya paketiniz değiştirerek sağlıklı bir şekilde hafiflemeniz sağlanır. Böylece tek bir kalori miktarı, tek bir beslenme biçimine bağımlı kalmazsınız, örneğin: öğününüz yetmiyorsa kalori miktarınız arttırılır veya belirli bir süreden sonra kilo verme hızınız yavaşlarsa kalori miktarınız azaltılır yada farklı bir pakete dahil edilerek profesyonel bir şekilde hedefinize ulaşmanız sağlanır.

Evet, ısınmayı gerektiren tüm yiyecek ve içecekleri mikrodalga fırın ile ısıtabilirsiniz. Yiyecek – İçecek kaplarımız, mikrodalga fırınlarda sorunsuzca  kullanılabilmektedir.

Evet, adresinizde bulunmadığınız günlerde paket teslimatlarınızı erteleyebilirsiniz. Teslimat/Üretim yapılmaması için 48 saat önceden haber vermeniz yeterlidir. Paket süre bitiminizi takip eden günlerde, ertelenen paketlerin teslimatları yapılmaya devam edecektir. Yani 30 paket siparişi verdiyseniz toplamda 30 paket teslim alırsınız.

Evet, istediğiniz zaman paketinizi dondurabilir ve 6 ay içerisinde tekrar kullanabilirsiniz.

Kredi Kartınız ile tek çekim olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. (Gıda alışverişlerinde taksit yapılamamaktadır.)

Hayır, teslimatlar için herhangi bir ek ücret talep edilmez.

HANGİ PAKETİ SEÇMELİYİM sayfamızı inceleyebilir yada yardımcı olmamız için bizleri arayabilirsiniz. ( 0212 423 43 65 )

Teslimat Bölgeleri : İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü(Tüyap), Anadolu Yakası Pendik aralığıdır.

Teslimat saatlerimiz: Sabah 06:30-09:30 aralığıdır.

İLETİŞİM FORMU


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]