Kurucu

GAMZE BEREKETOĞLU, Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümünden 2010 yılında mezun oldu ve 2014 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Sağlık bilimleri Enstitüsü Histoloji ve Embriyoloji ana bilim dalında yüksek lisansını tamamladı.

Kadir Has Üniversitesi, Profesyonel Yaşam Koçluğu Sertifika Programını da tamamlaması ile, sağlıklı beslenme ve spora olan ilgisi yaşam biçimi haline dönüştü.
Sağlıklı yemek tarifleri ve beslenme ile ilgili birikimlerini sizlerle buluşturmak amacı ile yola çıktı.

Hafifol, profesyonel mutfak ekibi ve lojistik kadrosu ile tamamı doğal yollar ile üretilmiş sağlıklı yiyecekleri, vitamin dengesi bozulmadan sizlere kadar ulaştırmaktadır.

Diyet Yemek İle Geleceğe Sağlıklı Hazırlanın

Sağlıklı beslenme kişinin daha zinde olmasına ve yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olur. Kişinin sağlıklı beslenebilmesi ve kilo kontrolünü sağlayabilmesi için seçtiği besinlere dikkat etmesi gerekir. Çünkü besinlerdeki yer alan kaloriler kişinin zayıflamaya çalışırken kilo almasına neden olabilir. Bundan dolayı besin öğelerinin iyi belirlenmesine dikkat edilmelidir. Sağlıklı besinlere ulaşabilmeniz ve diyetinizi tamamlaya bilmeniz için size profesyonel olarak yardım ediyoruz. Verdiğimiz hizmet kurumsal ilkelere bağlı olmakla beraber firma misyonumuz da 6 adımda hafif ol ilkesi yer almaktadır.

Sizi Düşünüyor, Sağlığınızı Önemsiyoruz

 Sağlıklı bir diyete başlayabilmeniz için öncelikle tahlil sonuçlarınızı değerlendiriyor ve bu sonuçlara uygun bir diyet listesi hazırlıyoruz. Vücudunuza iyi gelecek olan bu beslenme çeşidi ile sağlıklı beslenmeye başlıyor ve kilo kontrolü ile geleceğe sizi hazırlıyoruz. Size özel beslenme çeşidi belirlendikten sonra düzenli olarak kilonuzu takip ediyoruz. Tüm bu hizmetler size özel olarak verilir ve alanında uzman personel tarafından takip edilir.  Yemekleriniz her gün düzenli olarak uzman personel tarafından adresinize ulaştırılır. Bu beslenme sayesinde kendinizi daha dinç ve zinde hissedebilirsiniz.

7/24 Yaşam Koçluğu Hizmeti

Diyetiniz boyunca 7/24 Yaşam Koçluğu ve gerekli görüldüğü durumlarda psikolojik destek hizmetide verilmektedir.

Size Öze Doğal Ürünler

Kimyasal ürünler veya doğal olmayan ürünler ile beslenildiğinde obezite riski oluşabilmektedir. Bunların önüne geçebilmek ve sağlıklı bir kilo ile yaşamanızı sürdürebilmeniz için doğal ürünler seçilmektedir. Seçilen ürünler besleyici ve doğal ürünlerden oluşmaktadır. Hijyen kuralları içerisinde hazırlanan bu ürünler ile sağlıklı beslenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Size özel olarak sunulan bu hizmetler kurumsal olarak verilmektedir. Memnuniyet çerçevesi içerisinde sunularak yararlanmanız sağlanmakta ve yaşam kalitenizin yükselmesi için çalışılmaktadır. Tüm tecrübe ve birikimimiz sizinle paylaşılarak en iyi diyet listesi belirlenmekte ve her gün düzenli olarak adresinize teslim edilmektedir.