fbpx

Vejetaryen Vegan Paketi

Vejetaryen Vegan Paketi

Paket amacı: Veganlık bazı nedenlerle hayvansal gıdaları tüketmeyi reddetmek olarak tanımlanır. Vegan diyeti temel olarak şunlardan oluşur: Baklagiller, sert kabuklu yemişler ve tohumlar, meyve ve sebzeler, tam tahıllar

Hafifol vegan paketi ile birlikte, vücudun beslenme ihtiyacını karşılamak için dengeli yemekler yapmak üzere bu yiyecekler bir araya getirilir. Aynı zamanda vegan yemeklerdeki malzemelerin kalorisi düşük ve formda kalmanıza yardımcı olan bileşenlerle doludur. Vegan paketinin başarısı ise tok tutan düşük kalorili sağlıklı yiyecekleri bir araya getirmesi, sindirimi iyileştirmesi ve önemli besin kaynaklarını içermesindendir.

Paket içeriği: Günlük 3 ana 2 ara öğün yiyecek ve içeceklerden oluşmaktadır.

Teslimat günleri:  Pazar hariç her gün.
(Pazar günleri teslimatımız bulunmamaktadır. Bu sebeple, Pazar günleri gönderilmeyen paketler, paket bitiş tarihinize ilave edilir. Yani, 30 günlük sipariş verdiyseniz, 30 paket teslim alırsınız. Dilerseniz de cumartesi günler aynı içerikli 2 paket gönderebiliriz.)

Teslimat saatleri: Sabah 06:30-09:30 aralığı olup özel teslimat saati ne yazık ki verilememektedir. Lütfen bu saat aralığında bulunabileceğiniz bir adrese sipariş veriniz. Teslimat saatleri trafik yoğunluğuna ve operasyona göre  + – 30 dk oynayabilmektedir.

Teslimat bölgeleri: İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü(Tüyap), Anadolu Yakası Pendik aralığıdır.

Ücretsiz teslimat: Her sabah adresinize teslim edilen paketleriniz için ayrıca teslimat ücreti talep edilmez.

Gün atlatma: Paket istemediğiniz günlerde 48 saat önceden bildirmeniz yeterlidir.

Paket dondurma ve devir: İstediğiniz zaman paketinizi dondurabilir, 6 ay içerisinde tekrar kullanabilir veya başka birine devredebilirsiniz.

 

 

Temizle
Share:
العربيةEnglishTürkçe