Detoks

Özel Detoks İçecekleri

Güne özel karışımlı detoks içecekleri ile başlamak bütün günü daha enerjik, daha canlı, daha aktif geçirmenizi sağlar. Rahat uyumanıza yardımcı olur. Gün içerisinde sindiriminizi kuvvetlendirir. Gün içerisinde stresinizi azaltır, enerjinizi yükseltir. Dolaşım sisteminizi hızlandırır. Özel detoks içecekleriyle sadece güne başlayabilir yâda detoks diyetini desteklemek amaçlı içebilirsiniz. Özel diyetlerinize de eşlik edebilir. Toksinleri kolaylıkla vücudunuzdan atarken kilo vermenize de yardımcı olur.

Özel detoks içeceği tarifleri

Tarif 1

Salatalık limon nane detoks içeceği

Malzemeler; 300 ml su, 1 adet salatalık, 1 adet limon, 10 adet nane yaprağı

Hazırlanışı; salatalık ve limonları dilimleyin ve suyun içerisine atın. Nane yapraklarını da ilave edin. 1 gece buzdolabında dinlendirin. Ertesi gün, gün içerisinde belli aralıklarla tüketin.

Tarif 2

Frambuaz elma salatalık detoks içeceği

Malzemeler; 1 sürahi su, 100 gr frambuaz, 1 adet elma, 1 adet salatalık, 1 adet limon

Hazırlanışı; 1 sürahi suyun içerisine frambuazları atın. Elma, salatalık ve limonu dilimleyin suyun içerisine ilave edin. Buzdolabında 3 saat kadar bekletin ve gün içerisinde tüketin.

Tarif 3

Avokado salatalık ıspanak nane detoks içeceği

Malzemeler; 1 su bardağı su, 1 adet salatalık, 1 adet avokado, 4 yaprak ıspanak, 5 yaprak nane

Hazırlanışı; tüm malzemeleri blenderdan geçirin üzerine suyu ilave edin ve tekrar karıştırın. Bir kaşık zeytin yağ ve ceviz parçaları ekleyin, karıştırın ve için.

Tarif 4

Greyfurt lime limon detoks içeceği

Malzemeler; 1 sürahi su, 1 adet greyfurt, 1 adet lime, 1 adet limon

Hazırlanışı; tüm malzemeleri dilimleyin ve suyun içerisine ilave edin. Dilerseniz nane yaprağı da ekleyebilirsiniz. Buzdolabında bir süre bekletin ve soğuk tüketin.

Sağlıklı günler